Case din Lemn. La cheie. In toată România.
Căsuță de grădină din lemn la cheie, OSLO, modulară, 20mp, o camera, verandă, 5x4m, perete unic 44mm
Descoperă căsuță de grădină din lemn OSLO 20mp – cu terasă acoperită, un spațiu luminos, multifuncțional și ușor de instalat, perfect pentru relaxare, activități recreative sau birou în grădina ta.
VARIANTĂ DE PERETE DISPONIBILĂ:

6.878 €TVA inclus | MONTAJ GRATUIT*
PRETUL INCLUDE: Kitul din lemn (pereti, grinzi, tavane), Usi si ferestre din lemn cu sticla dubla, Feronerie metalica, Tratament lemn, Proiect arhitectural, Izolatie vata bazaltica la modelele cu perete dublu, Montaj gratuit, Garantie pana la 10 Ani in functie de model, Revizii anuale pe perioada garantiei, TVA.
DOTARI OPTIONALE (neincluse in pret): Izolatii suplimentare pana la 200 mm grosime, Ferestre termoizolante PVC+termopan, Instalatii electrice/sanitare, Pardoseli, Tabla acoperis, Vopsea exterior/interior, Obloane, Module atasabile de terase, magazii, toaleta.
EXCLUSIV IN SARCINA BENEFICIARULUI: Fundatie/placa, Avize/autorizatii de constructie.
ESALONARE PLATI: 30% la semnare contract, 30% la finalizare fabricare, 40% la montaj.
Specificații produs
Descriere detaliată
Dotări Incluse
| Lemn utilizat | Pin Nordic cu creștere lentă |
|---|---|
| Pereți / configurație | Neizolată. Lemn masiv de 44mm |
| Ferestre Lemn cu sticla dubla | 2* 138 cm x 105 cm |
| Uși Lemn cu sticla dubla | 1* 161 cm x 192 cm |
| Camere / număr | 1, 2 |
| Protecție lemn / Tratament lemn | fungicid si insecticid |
| Garanție Antiputrezire | 5 ANI |
| Acoperiş / configurație | panouri lemn pin nordic 20 mm nut si feder |
| Acoperiș / grinzi | Grinzi 130mm x 60mm lemn masiv pin nordic |
| Pardoseală / grinzi | Grinzi 50x70mm sub padoseală tratate antiumezeală prin Impregnare sub presiune in Autoclavă |
| Feronerie montaj kit | Inclus in kit |
| Manual de asamblare | Inclus in kit |
| Proiect construcție | Inclus in kit |
| Facilități | Terasa, Veranda/Pridvor |
| Izolație | NEIZOLATĂ |
Dotări Opționale (incluse la cerere)
| Pardoseală / configurație (opțional) | panouri 20 mm nut si feder lemn pin nordic |
|---|---|
| Protecție lemn / Vopsea lemn (opțional) | Vopsea ICA / Italia Alb, Gri, Maro, Natur |
| Acoperiș / invelitoare | Tabla sau Șindrilă bituminoasă |
Dimensiuni
| Dimensiuni / exterior: Lățime x Adâncime (cm) | 5 x 4 |
|---|---|
| Dimensiuni / inălțime la coamă (cm) | 249 |
| Streașină / lățime (cm) | 20, 30 |
| Streașină / inălțime (cm) | 209 |
| Pardoseala / suprafață (mp) | 20 |
| Placa Beton (fundație) / suprafață minimă (mp) | 21 |
| Acoperiş / Suprafață (mp) | 25 |
| Acoperiș / înclinație | 12,2° |
| Volum | 23mc |
| Lățime (front) m | 5 |
| Lungime (adâncime) m | 4 |
Alte specificații
| Model | OSLO |
|---|---|
| Tip produs/dotări | Casa Pin Nordic |
| Brand | Woodly Pin Nordic |
Căsuță de grădină din lemn OSLO: Căsuța ta de grădină multifuncțională
Căsuță de grădină din lemn OSLO impresionează prin designul clasic și finisajele elegante. Este o alegere perfectă pentru cei care doresc să adauge un colț de liniște și funcționalitate în propria grădină. Veranda din față adaugă un spațiu suplimentar de relaxare, ideal pentru a savura o cafea sau a citi o carte. Este perfectă pentru a petrece timp în aer liber, protejat de ploaie sau soare.
Ferestrele generoase dispuse împrejurul construcției nu doar îmbunătățesc aspectul exterior, ci asigură și un interior luminos și aerisit, creând o atmosferă primitoare și relaxantă, ideală pentru orice tip de activitate sau recreere. Materialele naturale utilizate în construcție contribuie la o conexiune autentică cu natura, aducând un plus de frumusețe și armonie împrejurimilor tale.
Libertate totală în amenajare
Dispunerea în plan deschis permite amenajarea spațiului în funcție de nevoile tale personale. Poți transforma căsuța într-un birou de acasă, un atelier artistic, o sală de fitness, o zonă de lectură sau un spațiu pentru hobby-uri. Flexibilitatea compartimentării și designul luminos îți oferă libertatea de a crea un loc unic, adaptat stilului tău de viață.
Creează-ți refugiul perfect
Cu căsuța din lemn OSLO, poți transforma fiecare metru pătrat într-un spațiu personalizat, plin de confort și funcționalitate. Fie că organizezi mese la grătar cu prietenii pe veranda primitoare, fie creezi un spațiu privat de relaxare pentru momentele tale de liniște, OSLO înfrumusețează grădina ta și aduce un plus de valoare timpului petrecut în aer liber. Această căsuță este soluția ideală pentru cei care știu să aprecieze confortul autentic și frumusețea naturală.
Imaginile si videoclipurile au doar scop ilustrativ si pot contine diferente fata de produsul din fabrica. Produsul nu vine vopsit din fabrica.
4.67/5Fotografii și recenzii clienți
- Casuță de grădină din lemn 20 mp Oslo

Cabană din lemn 20 mp Oslo


Casută de gradina din lemn 20 mp Oslo

Numai clienții autentificați, care au cumpărat acest produs, pot să scrie o recenzie.



















